Jak se daří našim svěřencům03.02.2018

12.-14.leden 2018 FIS ČP dorostu Nové Město na Moravě

Český pohár dorostu je letos aktuální pro tři naše sportovce: Szotkowská Agnieszka, Rusnok Zuzana a Tyl Marek.

Do letošní sezóny vstoupili s průměrnými výsledky. Ve sprintu by se dalo říci, že se jim vůbec nedařilo.Volnou technikou Zuzana vybojovala velmi pěkné 15.místo, Agnieszka 18 a Marek byl 21.

Klasicky do dvacítky svým 18 místem se vlezla Zuzana, Agnieszka vybojovala 26 a Marek 21. místo.

20.-21.leden ČP žáků Boží Dar

Na Božáku nás přivítala zima jak se patří!! Za žáky náš oddíl letos reprezentují: Kawuloková Tereza, Szotkowská Małgo-

rzata a Tabara Šimon.Volnou technikou velmi pěkné místo vybojoval náváček - Małgosia a to 20, Tereza byla 28 a Šimon 36. Druhý den opět následovaly sprinty, bohužel nikomu v silné konkurenci se nepodařilo přesadit do dvacítky.

26.-28.leden 2018 ČP dorostu Jablonec.

Tento závod lze zařadit už mezi ty lepší. Ve sprintech se opět naši závodníci neprosadili, ale distanční závody jim vyšly.

Klasickou technikou vybojovala Rusnoková výborné 12.místo, Agnieszka 25 a Marek byl dokonce 14!!

Výborných výsledků v silné konkurenci dosáhli i volnou technikou, a to: Rusnoková 9.místo!!, Szotkowská 17 a Tyl byl rovněž 17.

(tyto výsledky naleznete na: www.czech-ski.com  v sekci výsledky - běžecké lyžování)

nejnovějšíaktuality