Průběžné výsledky05.02.2017

Naši sportovci úspěšně pokračují v probíhající sezóně. Český Pohár v Novém Městě náš nejlepší závodník T. Solowski vynechal z důvodu nemoci. Rovněž výsledky žáků ve Vysokém nad Jizerou ovlivnila nemoc. Po sobotním závodě onemocněla i Rusnoková. Jediný, kdo zvítězil nad nemocí byl Tyl, který oba závody absolvoval a vybojoval 23. a 29. místo.

20.1.2017 - CITY SPRINT VÍTKOVICE  - tohoto prestižního závodu se nemohla zúčastnit většina našich sportovců, bud´z důvodu nemoci nebo účasti na jiných závodech. Jediní zástupci za náš oddíl Kantor D. a Tomanková se zúčastnili a zvítězili! Super výsledek! viz. foto s Kožíškem. GALERIE

4.2.2017 - KRAJSKÝ PŘEBOR V RÝMAŘOVĚ  - volnou technikou, za velmi silné konkurence (Nové Město n.M. a Fenix ski Jeseník) nejlépe rozjel Solowský a získal titul přeborníka. Na druhém místě se umístila Kawuloková Z. a na třetích místech Kantor a Rusnoková. Výsledky některých ještě ovlivnila předchozí nemoc a to se projevilo na jejich výkonech. GALERIE

5.2.2017 - ISTEBNIANSKI BRUCLIK 2017, POLSKO - mezinárodní závod klasickou technikou se jel ihned na druhý den. Naši sportovci si vedli opět dobře. Stříbrné pozice vybojovali: Kawuloková Z., Kantor a Sikora R. Velmi dobře si vedli: Pyszková M., Tomanková a Rusnoková, které vybojovaly nepopulární bramborové medaile. Přesto – gratulace. GALERIE

Sezóna je v plném běhu. Naše závodníky čeká ještě spousta závodů. Dorost a žáci se zúčastní pár Českých pohárů a Mistrovství ČR, ti starší sportovci vyrazí na Jizerskou padesátku. Doufáme, že se nám podaří vybojovat ještě nějaká pěkná umístění ☺

Rovněž děkujeme Lesům ČR, které svým finančním darem přispěly našemu oddílu a my jsme mohli dětem koupit velmi pěkné běžecké kombinézy.