Parádní závěr sezóny 02.04.2024

Horní Mísečky 8. - 9.3.2024, Český Pohár

Do Krkonoš jsme vyrazili s pětici starších žáků. Bohužel většina našich sportovců se potýkala s virózou. Nejlepšího výkonu dosáhl v sobotním závodě klasicky Halabrin, a to 21 místo, naopak v nedělní stíhačce se posunul na krásné 14. místo. Je taky vzít na vědomí, že letošní zima se značně podepsala na výsledcích posledního závodu, když tréninková příprava probíhala už bez sněhu.

Finále Moravského Poháru, 17.3.2024 Praděd

Ani jsme už nedoufali, že se FENIX SKI TEAM Jeseník chopí organizace a zorganizuje tento poslední závod. První ročník Moravského Poháru se počítal z 6 závodů (Podzimní: Odložilův memoriál na Rejvízu, KP v Rýmařově, Výjezd na Vysokou na kolečkových lyžích ve Valašském Meziříčí a Duatlon v Dolní Lomní, zimní: Krajský závod na Pustevnách a finále Moravského Poháru na Pradědu) Soutěž probíhala mezi třemi kraji – MSK, OK, ZLK a zúčastnilo se ji 26 klubů!

Náš skvělý tým vybojoval v této prestižní soutěži neuvěřitelné druhé místo! Vítězem se stal FENIX SKI TEAM Jeseník a bronzoví byli z SKI Valašské Meziříčí. Jako trenér a předseda chci touhle cestou poděkovat VŠEM našim sportovcům, kteří bojovali ze všech sil a tuto soutěž jako team zvládli na 1 * a podíleli se na všech skvělých výkonech!

A celkové individuální hodnocení:

ml. žáčky:     4.m Sihelníková B., 7.m Nogły J.

ml. žáci:       1.m Cieslar M., 4.m Kowolowski O., 9.m Przywara T.

st. žáčky:     3.m Podešva K., 5.m Kolasová V., 28.m Pindurová

st. žáci:        3.m Halabrin, 8.m Suszka, 12.m Pindur, 13.m Kowolowski V., 25.m Mitrenga

                     a 26.m Przywara B.

ml. dorky:   8.m Křístková, 11.m Waclawková E. a 22.m Roženková

st. dorky:    2.m Waclawková W.

V rámci soutěže probíhalo vyhlášení Krajského Přeboru Moravskoslezského kraje a na bednu dosáhli: zlatí: Cieślar M., Halabrin a Waclawková W., sříbrná Sihelníková a bronzoví: Nogły J., Kowolowski V. a Křístková.

Nyní celý duben budeme regenerovat a postupně se těšit na novou sezónu, která bude tradičně zahájena 1.5.2024.

 

nejnovějšíaktuality

 • 02duben

  Parádní závěr sezóny

  admin webu

  Horní Mísečky 8. - 9.3.2024, Český Pohár Do Krkonoš jsme vyrazili s pětici starších žáků. ...

 • 01duben

  Zimní sezona 2023/2024

  admin webu

  První běžkování jsme si letos užili v domácích podmínkách na lomňanské cyklostezce. Zima ...