Zahájení zimní sezóny 01.12.2023

Letos nás zima mile překvapila a poměrně brzy nám umožnila zapnout běžky a naskočit do stopy. Současně využíváme upravovanou běžeckou stopu od viaduktu po Havraň v Lomné. Za podpory naší obce a obce Horní Lomná pokusíme se pro nadšené běžkaře, nejen z naší obce, udržovat běžecké stopy.

Budeme doufat, že turisté a chodci pro pěší turistiku budou využívat vyoranou část nebo prostor bez najeté stopy a tak nám všem umožní kvalitní pohyb na čerstvém vzduchu.

A naši sportovci? Druhý týden k tréninku využíváme již zmiňované trasy na cyklostezce. Rovinatý terén je ideální pro zdokonalení techniky a najetí prvních běžeckých objemů na sněhu. V polovině prosince nás čeká soustředění v Tauplitzalm – Rakousko. Už se moc těšíme na novou zimní sezónu.

nejnovějšíaktuality

 • 02duben

  Parádní závěr sezóny

  admin webu

  Horní Mísečky 8. - 9.3.2024, Český Pohár Do Krkonoš jsme vyrazili s pětici starších žáků. ...

 • 01duben

  Zimní sezona 2023/2024

  admin webu

  První běžkování jsme si letos užili v domácích podmínkách na lomňanské cyklostezce. Zima ...