Srpen 202311.09.2023

Běh na Gorolu 5.8.2023 je tradičním závodem, náš klub reprezentovala desítka závodníků a nejlepšího výsledku dosáhl Mitrenga Samuel 4.místo a  Podešva Klaudia 5.místo.

Běh Písečnou 19.8.2023. Na tomto závodě jsme už vybojovali 3 medaile. Podešva Nina a Halabrín Roman vybojovali zlato a Nogły Joasia bronz. Gratulace!

Soustředění Morávka 28.8.-31.8.2023. Doslova za kopeček jsme vyrazili v hojném, a to 30-ti členném složení na letní soustředění na Morávku. Přípravka, žáci a dorost v rámci turistiky zdolali Kotař, Ropičku a Prašivou. K dalším tréninkovým prostředkům patřily kolečkové lyže a brusle, posilování, běh, imitace a večerní strečink s fyzioterapeutickou poradnou. Dali jsme si pěkně do těla a vylepšili svou kondici.

Odložilova míle, Rejvíz – Jeseník 9.9.2023. Tohoto závodu se zúčastnili žáci s dorostenci, protože výsledky tohoto závodu se počítají do celkového hodnocení Moravského Poháru. Účastní se ho závodníci z Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje, a finále se bude konat 14.10. v Dolní Lomné!!  Konkurence je tady už opravdu velká a o to více si vážíme dosažených výsledků. Zlato domů dovezla Waclawková Valentyna a bronz Podešva Klaudia, Super! Na 4.místě se umístil Roman a Vaneska, na 5.místě Viktor Pindur, na 6.místě Marek a Jiřík, na 7.místě Aśka, na 8.místě Katka, Bára a Viktor Kowolowski, na 9.místě Zoe, na 10.místě Samuel a na 10.místě Ewa. Skoro všichni naši sportovci se vlezli do TOP 10-ky, a to na celkový počet 15 závodníků z Dolní Lomné je skvělý výsledek.

nejnovějšíaktuality

 • 03listopad

  Dar of firmy Hyundai

  admin webu

  Klub TJ Dolní Lomná mnohokrát děkuje společnosti Hyundai za podporu mladých sportovců, kteří se věnují ...

 • 05říjen

  Duatlon 14.10.2023

  admin webu