Hledáme nové talenty 9-10.03.201310.03.2013

Pod tímto názvem se ve dnech 9-10.3.2013 v Jablonci nad Nisou konalo finále celorepublikového  závodu  mladších žáků a zároveň ČP st. žáků. V sobotním závodě klasickou technikou si nejlépe vedl Niedoba, který z počtu 45 závodníků vybojoval velmi cenné 5. místo – jeho ročníkový kolega Lysek se umístil na 29. místě. Druhým překvapivým výsledkem bylo 6. místo Kawulokové Zuzky, kdy ji od medaile dělilo 14 sekund. K uspokojivým výsledkům patří i 20.místo Waclawkové. Starší žactvo rovněž mile překvapilo. Kawuloková Julka ve startovním poli s 46 závodnicemi vybojovala výborné 10. místo a Patola se porval se soupeři a dojel na 13. místě. Dlouho jsme pro oddíl nezískali tak významná umístění a doufáme, že máme dobře našlápnuto  - at´to je příští sezónu ještě lepší!
Oddíl TJ Dolní Lomná mezi 39 žákovskými oddíly Česka se svými výsledky řadí na 20. místo, co se týče Moravskoslezského kraje v žactvu s přehledem vedeme.
Pro sportovce běžeckého oddílu sezóna skončila. Nyní následuje období regenerace a opět tradičně na 1.máje zahájíme novou sezónu!