Podzim 202201.11.2022

Rýmařov – 16.10.2022 Krajský závod

Do Rýmařova za náš klub vyrazila 14-ti členná skupina závodníků. Nejlepšího výsledku dosáhli:  Suszková Anna – 3.místo a jediné vítězství - Roman Halabrin. Ostatní závodníci se v silné konkurenci neztratili a většina se umístila v první desítce.

Veřovice – 23.10.2022 – Krajský Přebor

Na závody ve Veřovicích jsme se všichni těšili. Jednak to byl Krajský Přebor a taky jsme vyrazili v početné skupině – a to 23 sportovců.

Krajským přeborníkem se stal Roman Halabrin, stříbro vybojovali: Podešva Klaudia a Pindur Viktor, bronz: Sihelníková Bára.

V takto silné konkurenci je třeba zmínit i výborné umístění na 4.místě Suszkové A., Suszky J. a Dudy O. a čtyři šestá místa: Nogły J., Mitrenga S., Kawuloková K. a Sikora A. Gratulujeme!

Letní příprava se blíží ke svému konci. Před námi je těžký úkol starších žákyň, kde o účast na Zimní olympiádě dětí a mládeže bude bojovat čtveřice našich děvčat. Budeme držet palce.

Již máme naplánováno první zimní soustředění v prosinci na Štrbském Plese a jeden víkend na Pradědu.