MČR v Liberci na kolečkových lyžích 23.-26.9.202104.10.2021

Do Liberce jsme už vyrazili ve čtvrtek a tyto významné závody spojili s menším soustředěním. Ubytovali jsme se vd sportovním areálu v Jablonci- Břízky a okolní asfaltové tratě využívali spolu s místními biatlonisty k tréninku.

Páteční závod volnou technikou se výjimečně povedl Damianu Kantorovi, který v kategorií mladších dorostenců vybojoval 7. místo! Gratulace. Velmi dobře sprintovala i Malgorzata Szotkowská čímž získala 13. místo.

Sobotní distanční závod volnou technikou oba lomňanští sportovci v silné mezinárodní konkurenci shodně dojeli na velmi pěkném 15. místě.

Soustředění spojené se závody jsme v neděli zakončili za nádherného babího léta výstupem na Ještěd.