Zimní příprava 2020/202103.01.2021

Letošní příprava je obzvlášť složitá. Komplikují ji vládní opatření ale i samotná příroda, která je letos na sníh skoupá.Přes všechny tyto problémy ale náš oddíl šlape naplno. Ve dnech 10-13.12.2020 jsme vyrazili na Praděd, kde někteří poprvé absolvovali trénink na běžkách....
Druhý výborný běžecký trénink jsme měli možnost si vychutnat v Zakopaném, v novém běžeckém areálu. Na celodenní trénink jsme vyrazili 2.ledna 2021 a za krásného slunečného a mrazivého počasí do přípravy zařadili dvě tréninkové jednotky. Dopoledne klasiku a odpoledne skate.

(viz fotogalerie)

 

V současné době přípravu kombinujeme přípravu ,,na sucho" s možností trénovat skate na sjezdovce v Istebné.
Doufáme, že se situace časem zlepší a my si ještě v letošní zimě zazávodíme.

nejnovějšíaktuality