TJ Dolní Lomná na ZODM2020 v Karlovarském kraji24.01.2020

Na letošní zimní olympiádu děti a mládeže se do osmičky nejlepších sportovců za MS kraj probojovalo 5+1 závodníků z našeho oddílu: Kantorová, Kantor, Sikora, Tomanková, Waclawková a mezi biatlonisty i Szotkowská M. 
Byl to skvělý zážitek! Závod klasickou technikou se z důvodu nedostatku sněhu odehrál v německém Fichtelbergu a zbytek závodů se podařilo přece jen zorganizovat na Božím Daru. Na startovním poli se sešli jen ti nejlepší z republiky, takže bylo velmi těžké se prosadit.
Podařilo se to Kantorovi, který vybojoval výborné 8. a 9. místo, Tomanková byla dvakrát 13. a Sikora v klasice obsadil 17 místo.

nejnovějšíaktuality

 • 19březen

  BŘEZEN 2020

  Trenerka

  Další krajský přebor se konal 7.3. na Pradědu, kde nás přivítala pravá nefalšovaná zima. Sněhové ...

 • 01březen

  ÚNOR 2020

  Trenerka

  Po zimní olympiádě se naši závodníci účastnili regionálních závodů jako je Beskydská ...