TJ Dolní Lomná na ZODM2020 v Karlovarském kraji24.01.2020

Na letošní zimní olympiádu děti a mládeže se do osmičky nejlepších sportovců za MS kraj probojovalo 5+1 závodníků z našeho oddílu: Kantorová, Kantor, Sikora, Tomanková, Waclawková a mezi biatlonisty i Szotkowská M.
Byl to skvělý zážitek! Závod klasickou technikou se z důvodu nedostatku sněhu odehrál v německém Fichtelbergu a zbytek závodů se podařilo přece jen zorganizovat na Božím Daru. Na startovním poli se sešli jen ti nejlepší z republiky, takže bylo velmi těžké se prosadit.
Podařilo se to Kantorovi, který vybojoval výborné 8. a 9. místo, Tomanková byla dvakrát 13. a Sikora v klasice obsadil 17 místo.