Soustředění Alpy, prosinec 201908.12.2019

Tak jak v předchozích letech, i letos naši svěřenci vyrazili ve dnech 4.-8.12.2019 na první setkání se sněhem do Tauplitzalm. V obavách, že budou špatné sněhové podmínky i tam, jsme z městečka Tauplitz pomalu stoupali stovku po stovce výškových metrů vzhůru. Jaké bylo naše radostné překvapení, když na cca 1650 m n.m. nás přivítala skutečná zima. Sněhové podmínky byly výborné

a počasí nádherně slunečné. Na tratích jsme se proháněli spolu s Ruským národním týmem, se Standou Řezáčem a po pár dnech za sněhem dorazil i náš spřízněný oddíl Fénix ski team Jeseník. Počasí se povedlo, na chatě výborná parta, po večerech pořádná ,,koulovačka“ a také příjemná sauna… :-)

Co dodat, opět jsme měli štěstí na super soustředění !

 

Fotky v galerii.

nejnovějšíaktuality