Letní sezona v TJ Dolní Lomná z.s.13.08.2019

Novou sezonu náš oddíl zahájil 1.5.2019 prvním tréninkem a Valnou hromadou. Nyní se naši sportovci v rámci přípravy na hlavní zimní sezónu účastní závodů pořádaných okolními sdruženími a obcemi.

 

Szotkowská Agnieszka a Tobiáš Solowski už absolvovali náročné soustředění v Liberci spolu s Fénix SKI team Jeseník, navíc měl Solowski dvoutýdenní soustředění ve Vysokých Tatrách.

 

Prvním závodem byl Běh na Kozubovou, pořádaný našim oddílem. Závodu se účastnila pětice našich sportovců a nejlepší, a to čtvrté místo obsadila Kawuloková Teresa mezi juniory.

 

Následující sobotu 3.8.2019 se dorost zúčastnil náročného výjezdu na Praděd. V rámci závodu Ski roll clasics Silvini se jim dařilo a v celkové kategorii dorostu obsadil Tyl Marek sedmé, Szotkowská Agnieszka čtvrté a Szotkowská Małgosia páté místo. V kategorii mužů a žen se nejvíce dařilo svěřencům Lukáše Bauera.

 

Rovněž v sobotu ostatní sportovci nelenili a na Biegu o dzbanek mleka na Gorolskim  świetu vybojovali pár cenných kovů.

Druhé místo: Podešva K., třetí: Roženek Z., Roženek R. a Sihelníková A.

Ostatní děti se většinou umístili těsně pod stupněmi vítězů.

 

Nyní naše sportovce čeká společné letní soustředění ve dnech 21.-25.8.2019 v Ostravici. Už se těšíme na Lysou horu, Smrk a krásnou beskydskou přírodu.

 

 

nejnovějšíaktuality