23.-24.3.2019, MČR dorostu, Horní Mísečky31.03.2019

Za jarního počasí jsme se důstojně rozloučili s letošní sezónou. Sobotní závod nejvíce sedl T. Solowskému, a to ziskem 10. místa v norském sprintu. Agnieszka Szotkowska se taky nedala zahambit a vybojovala 11. příčku.

Nedělní dlouhé trasy našim dorostencům už tak moc nechutnaly, svěřenci Solowski, Tyl, Rusnoková a Szotkowska se umístili po dvacítce……

Prosluněné Mísečky v Krkonoších byly tou poslední tečkou za náročnou zimní sezónou. Naši sportovci se zúčastnili nespočtu místních, krajských, republikových i mezinárodních závodů. Našemu oddílu udělali výborné jméno mezi a díky jejich úspěchům snad také přilákali i nové zájemce o tento krásný sport.

 

Poděkování patří všem, kteří nám v naší činnosti pomáhají, především obci Dolní Lomná, rodičům a sponzorům. Děkujeme !

nejnovějšíaktuality